€ 10 euro za godzinę brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz Berlin na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 21:06

Hurtownia z zabawkami z Berlina od zaraz zatrudni osoby na magazyn. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków na stabilnym stanowisku z dobrymi zarobkami.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto.

Wakaty: 3.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • rozładunek dostaw przychodzących na magazyn;
  • kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych;
  • pomoc w inwentaryzacji;
  • pakowanie i adresowanie zamówień;
  • aktualizacja baz w systemie komputerowym;
  • zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości do kierownictwa.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do Bożego Narodzenia;
  • sprawność na dobrym poziomie, brak chorób;
  • duża energiczność;
  • motywacja do pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • posiadanie własnego samochodu oraz prawo jazdy będzie mile widziane.

Gwarantujemy:

  • dobre wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo;
  • miejsce zamieszkania w cenie 150 euro miesięcznie;
  • pracę od zaraz;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • składki oraz ubezpieczenia pracownicze;
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

dringende@europe.com w dopiskiem w temacie wiadomości hurtowniazabawek9/16

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-berlin-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 22457bcb7cd55e5b