€ 8,19 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji deserów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 23:14

Producent deserów mrożonych z Berlina poszukuje pracowników na linię produkcyjną. Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,19 euro brutto

Obowiązki:

  • Do zadań osoby zatrudnionej będzie ręczne wykonywanie dekoracji deserów- polewanie, sypanie posypkami.
  • Obowiązkiem kontrolowanie procesów i jakości produkcji.
  • Pracownik będzie miał za zadaniu również pakować desery oraz obsługiwać maszyny produkcyjne.

Oczekiwania:

  • dwuletnie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • możliwość podjęcia pracy na kolejne 3 miesiące
  • szybkie tempo pracy
  • zręczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • możliwość podjęcia pracy na hali w której panuje temperatura ok 2 stopni Celsjusza
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech za pośrednictwem Agencji pośrednictwa pracy
  • oferta dotyczy zatrudnienia na okres 3 miesięcy
  • wsparcie Polaka na miejscu w zakładzie pracy
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie płatne (200 euro miesięcznie)

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesłania wiadomości z CV na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

w tytule prosimy wpisać: Nr. ref.: pa/042/14
do wiadomości należy załączyć CV oraz skany dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz doświadczenie

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-deserow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 14553df7cbb32dee

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji deserów od zaraz Berlin”

  1. kinga szymanska na 10 października 2014 @ 06:13

    Dzien doby znam jezyk niemiecki prosze o kontakt 782458818 dziekuje