€ 8,80 euro brutto/h

Bez języka oferta pracy w Niemczech na magazynie z częściami auto moto

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 14 maja 2015 19:45

Aktualnie zatrudnimy pracownika na magazyn z częściami samochodowymi przy zbieraniu i pakowaniu zamówień. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Order picker

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto/h

Zadania:

  • Zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni części samochodowych.
  • Do zadań przydzielonych pracownikowi należeć będzie zbieranie towarów na magazynie zgodnie z życzeniami klientów oraz pakowanie i zabezpieczanie.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Düsseldorfie
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość przenoszenia części do 30 kg
  • zręczność
  • dynamiczne tempo pracy
  • świetna organizacja
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę na czas nieokreślony – po pomyślnie przebytym okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe
  • wysokie zarobki
  • możliwość rozwoju
  • regularne wypłacanie należności
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Praca na magazynie z częściami samochodowymi, Düsseldorf”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 30555549e2089930