€ do uzgodnienia

Bez języka od zaraz sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy kwiatach 2019 Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Opublikowany: 5 listopada 2019 19:31

Dla pracodawcy z Westfalii poszukiwane osoby do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Westfalia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy sadzeniu i przesadzaniu cebulek;
  • zadaniem będzie także przygotowywanie kompozycji kwiatowych, a także pakowanie ich i oczyszczanie.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • atutem będzie doświadczenie i znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie w dogodnych godzinach;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy transport do pracy;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała ta oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 95 757 97 57

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-bez-jezyka-westfalia-2019/

ID ogłoszenia: 9295dc1a449af0bf