€ 12,49 brutto/h

Bez języka od zaraz Niemcy praca na magazynie z artykułami dla zwierząt Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 21:11

Ciekawa oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz na magazynie z artykułami dla zwierząt. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,49 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw na magazyn, czyli ich rozładowywanie, rozmieszczanie produktów na magazynie i pilnowanie dokumentacji;
  • zbieranie zamówień zgodnie z listą;
  • pakowanie produktów, a następnie zabezpieczanie ich;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • wykonywanie innych zadań, które zlecane są na bieżąco.

Wymagania:

  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków;
  • wytrzymałość;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci;
  • samodzielność;
  • zdolność do pracy w grupie i umiejętność szybkiego rozwiązywania konfliktów;
  • doskonała organizacja;
  • preferowane będą doświadczenia od osób z doświadczeniem, ale nie są wykluczone osoby, które chcą podjąć zatrudnienie i pracować.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności, a później nawet awans;
  • lepiej płatana praca w godzinach nocnych;
  • pakiet motywacyjny;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 100 – 150 Eur od osoby miesięcznie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazynzoologiczny/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-art-dla-zwierzat-lipsk/

ID ogłoszenia: 995ca6257b52129