€ 1400 netto na mc

Bez języka Niemcy praca w restauracji jako pomoc kuchenna od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 22 stycznia 2020 18:33

Pracodawca z Monachium szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w restauracji bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1400 Eur netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie na bieżąco zlecanych zadań pomocniczych;
  • pracownik będzie mył i obsługiwał urządzenia kuchenne, przygotowywał składniki, pracował na zmywaku itp.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • na miejscu bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją przedłużenia jej na stałe;
  • możliwość brania zaliczek w wysokości 150 Eur na tydzień;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: arbeiteinstellen2020@fasstmail.de z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, Monachium 2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-monachium/

ID ogłoszenia: 5045e287d48ef0e4