€ 10,50 netto/h

Bez języka Niemcy praca sezonowa zbiory winogron wrzesień 2022 w Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landau
  • Opublikowany: 14 lipca 2022 19:52

Przy zbiorach winogron potrzebne od września 2022 osoby do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Landau dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landau.

Wynagrodzenie: 10,50 € netto na godz.

Start: od września 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze sezonowym;
  • zadaniem będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 tygodni.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz obiady;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od 5 września 2022 na sześć tygodni.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

695 644 964

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-winogron-bez-znajomosci-jezyka-landau/

ID ogłoszenia: 72562d049dda2d2b