€ akord

Bez języka Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorach truskawek Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 00:50

Propozycja sezonowego zatrudnienia na plantacji z Vechty dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech przy zbiorach truskawek na akord.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Vechta, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 2 miesięcy

Wynagrodzenie: stawka akordowa, od 2.20 do 2.50 za skrzynkę 5-kilogramową

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbiór truskawek na polu

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • dyspozycyjność na okres około 2 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • zapewnione zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych z lodówką, kuchnią i łazienką za 5 euro dziennie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 77159398ca6ce1ab