€ 15,00 - 16,50 brutto/h

Bez języka Niemcy praca na lotnisku od zaraz przy sprzątaniu samolotów Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2022 23:15

Na lotnisku potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez języka przy sprzątaniu samolotów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem samolotów na lotnisku;
  • praca wykonywana jest w grupie;
  • pracownik będzie odkurzał i odkażał różne powierzchnie, a także wycierał kurze, wynosił odpady.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • systematyczność;
  • pracowitość;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak alergii.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 12 tygodni;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • dofinansowanie do kursu językowego.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-na-lotnisku-sprzatanie-samolotow-bez-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 673625952fc18e39