€ 15 000 PLN

Bez języka Niemcy praca na budowie przy regipsach od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 8 października 2019 18:49

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców przy regipsach. Oferta z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15 000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy wykończeniach – montowanie zabudowy suchej – ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych;
  • montowanie konstrukcji oraz płyt;
  • prace wykończeniowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • posiadanie własnego samochodu na wyjazd;
  • dostępność od zaraz;
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia, jako monter zabudowy suchej;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • ubezpieczenie pracownicze i dla rodziny;
  • niemiecka umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłata do 15 każdego następnego miesiąca;
  • stałą pomoc;
  • dietę za każdy przepracowany dzień pracy;
  • dodatki na święta i urlopy;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych z dostępem do łazienki i wifi oraz kuchni.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +49 1521 8168 041

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-na-budowie-przy-regipach-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 5205d9ccd91413ee