€ 2760 na mc

Bez języka na budowie dam pracę w Niemczech od zaraz remonty-wykończenia Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 18:04

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie 2021 od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 2760 € na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych, takich jak: robienie łazienek od podstaw, układanie glazury, terakoty i paneli, zajmowanie się drobną elektryką oraz hydrauliką, montowanie okien i drzwi, robienie fasad, a także zabudowy g-k oraz szpachlowanie.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • wiek do 47 lat;
  • posiadanie doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych.

Oferujemy:

  • umowę współpracy;
  • możliwość otrzymania dopłaty do zakwaterowania;
  • niezbędne wyposażenie do pracy;
  • do dyspozycji samochód służbowy;
  • transport do pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 pod numerem telefonu: 790 803 078 albo 798 407 046

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pracownik-budowlany-frankfurt-am-main/

ID ogłoszenia: 5515ff730a78e739