€ 12 - 20 brutto/h

Bez języka na budowie dam pracę w Niemczech od zaraz przy wykończeniach Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 16 maja 2022 22:21

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Mannheim od zaraz przy wykończeniach i remontach. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowiskoo: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Mannheim.

Wynagrodzenie: 12 – 20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie przy wykończeniach (m.in. szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, kładzenie gładzi);
  • montowanie elementów, wykonywanie drobnych prac hydraulicznych oraz układanie płytek, montowanie okien i drzwi.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Polsce;
  • profesjonalizm i posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • możliwość stabilnej pracy;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę przez 3 – 5 tygodni, a potem tydzień wolnego w Polsce – przeważnie na święta albo dłuższy urlop;
  • możliwość brania zaliczek do 100 €;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę w dniu wyjazdu;
  • zakwaterowanie w cenie 350 € od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 888 484 888

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-budowie-przy-wykonczeniach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-mannheim/

ID ogłoszenia: 8266282b2bfd5242