€ 8,50 euro brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz Hamburg dla studentów roznoszenie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 23:31

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy roznoszeniu ulotek. Zatrudnienie od zaraz dla studentów bez znajomości języka niemieckiego w Hamburgu dla agencji reklamowej.

Stanowisko: pracownik do roznoszenia ulotek

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto/h

Czas trwania umowy: od zaraz do października

Zadania:

  • praca fizyczna polegająca na przemierzaniu głównych ulic miasta i rozdawaniu ulotek oraz pakietów reklamowych
  • osoba zatrudniona czasem będzie występowała w strojach reklamowych

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego wyjazdu i pozostania w Niemczech do października
  • posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • brak nałogów
  • punktualność
  • komunikatywność
  • optymizm, uśmiech na twarzy
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do października
  • zatrudnienie dla studentów
  • każdy pracownik ma zapewnione ubezpieczenie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu firmowym, cena do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „ulotki08/15” na poniżej przesłany adres kontaktowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/rozdawanie-ulotek-fizyczna-praca-niemcy-dla-studentow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5855c8c74eef5f4