€ do uzgodnienia

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odpadów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 20:17

Dam pracę w Niemczech przy sortowaniu odpadów dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Kolonii przy taśmie produkcyjnej dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Sortowacz odpadów – pracownik fizyczny

Lokalizacja: Kolonia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą miały za zadanie sortować odpady wg. klas materiałów surowców.
  • Zadania wykonywane będą w szybkim tempie przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowego wypełniania zadań i pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra forma fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność rozróżniania surowców
  • dynamiczne tempo pracy

Oferta:

  • pełne szkolenie wprowadzające
  • wsparcie Polaka na miejscu
  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w Niemczech na legalnych warunkach
  • umowa na okres próbny trwająca 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizycna-praca-niemcy-na-tasmie-dla-par-sortowanie-odpadow-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 278545f9d90bb0e9

9 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odpadów Kolonia”

  1. Witam jesteśmy parą,umiemy dostosować się do każdej pracy i warunków.Proszę o kontakt
    500579772

  2. nie mam pary ale jestem zainteresowany nr 727328197

  3. Witam Serdecznie
    Jesteśmy Zainteresowani ofertą pracy ..mamy doświadczenie na dziale sortowanie ,pakowanie,chętnie podejmiemy się pracy od zaraz na dłuży okres czasu ..Jesteśmy sumienni i dobrze wykonujemy swe zadanie które nam zadaną.Lubimy pracować w grupie a także u mimy pracować indwidualnie ..Nie Palimy..więcej informacji pod naszymi nr

    Andżelika +31617838972
    emel.kobra33444@gmail.com

  4. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ
    NR.TEL.781-955-278

  5. WITAM BYLIBYŚMY ZAINTERESOWANI PRACĄ PRZY SORTOWANIU ODPADÓW,MAMY
    42 LAT I 50 LAT OBECNIE PRACUJEMY W FIRMIE PRZY SORTOWANIU ODPADÓW ( NA TAŚMIE ) NASZE ZAROBKI NIE POZWALAJĄ NA UTRZYMANIE RODZIN.
    JEŻELI BYŁABY TAKA MOŻLIWOŚĆ PO NOWYM ROKU I BYŁYBY POTRZEBNE OSOBY DO PRACY PRZY SORTOWANIU TO PROSIMY O KONTAKT MAILEM.
    POZDRAWIAMY.

  6. Witam jestem zainteresowany 533653895

  7. Sortowanie odpadów na 12 stycznia 2015 @ 14:49

    Dzień dobry razem z bratem jesteśmy zainteresowani podjęciem u państwa pracy w jak najszybszym terminie , na wyżej wymienione stanowisko , oboje posiadamy aktualne ksiąźeczki sanitarno epidemiologiczne, posiadam doświadczenie jako sortowacz odpadów komunalnych ( szkło, pet, makulatura zmieszane ), posiadam wszystkie niezbędne szczepienia .
    Jesteśmy osobami zdyscyplinowanymi pracowitymi i bez nałogów .
    Jeśłi spełniamy państwa oczekiwania proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl
    Z poważaniem Marcin

  8. witam jestem bardzo zaineresowany pracą w Niemczech jestem bardzo pracowity i dyspozycyjny

  9. moge w karzdej chwili podjąć się pracy pszy sortowaniu śmieci na taśmie wiem jak to wygląda mam 45lat jestem pracowity i pracowity tel…..514253698 jak ędzie tżeba więcej osób może zemną jechać kolega ,a wogule podejme się każdej pracy bez jezyka jestem z zawodu budowlańcem i malarzem pokojowym czekam na poważne oferty pracy