€ 9,19 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 15 maja 2019 16:21

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka, przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie z Monachium aktualne od zaraz. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbieraniu truskawek stołowych w szklarni;
  • zadania wykonuje się w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • szybkie tempo pracy, energiczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • preferowane zgłoszenia od studentów, osób ze statusem ucznia, emerytów, rencistów albo osób, które mieszkają na wsi.

Oferujemy:

  • w tygodniu około 55 godzin pracy, a 1 dzień wolny;
  • bardzo dobra stawka wynagrodzenia;
  • pensja płacona raz w miesiącu na konto albo gotówką;
  • możliwość brania do 100 Eur na tydzień;
  • zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych w cenie 3 Eur na dobę.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: niemcy@bispol.com z dopiskiem: ZBIÓR TRUSKAWEK STOŁOWYCH.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 134463295 albo 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-zbiory-truskawek-bez-jezyka-i-doswiadczenia-od-zaraz-munchen/

ID ogłoszenia: 8995cdbdeeec2c65