€ 1550 brutto mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji pomoc kuchenna Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:41

Ciekawa oferta pracy w Niemczech w restauracji dla pomocy kuchennej. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w Poczdamie dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 1550 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca na stanowisku pomocy kuchennej  dla firmy, która przygotowuje dania dla cateringu dietetycznego;
  • pomoc przy różnych pracach na każdym etapie produkcji, czyli sprawdzanie, ile ważą poszczególne składniki, liczenie kalorii oraz pakowanie gotowych dań do pudełek itp.;
  • dbanie o wysoką jakość.

Wymagania:

  • minimalne doświadczenie w pracy na kuchni;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja do pracy i duże chęci;
  • przestrzeganie wszystkich zasad BHP.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie z dostępem do Internetu po wi-fi;
  • darmowe wyżywienie;
  • umowa na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czas.

Aplikacja:

CV razem ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna, 02/2019 Poczdam”.

Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-poczdam/

ID ogłoszenia: 6845c4ccfed0e4c5