€ 8,50 euro brutto za godzinę

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 12 listopada 2014 23:38

Fabryka produkująca kanapki pilnie zatrudni pracowników na taśmę produkcyjną.Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego w Kolonii. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miasto: Kolonia

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie produkcyjnej polegające na porcjowaniu składników.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie oraz etykietowanie produktów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • brak uczuleń na gumę – praca tylko w rękawiczkach
  • gotowość do wyjazdu za granice do pracy przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • posiadanie aktualnych badań sanitarnych
  • zmotywowanie
  • brak nałogów
  • dobra sprawność fizyczna
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem Agencji Pracy
  • możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie płatne w wysokości 200 euro miesięcznie
  • dla zainteresowanych możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu

Aplikacja:

Zgłoszenie należy przesyłać na adres: ganztags-beruf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 2285463a782b3f00

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Kolonia”

  1. PRODUKCJA KANAPEK KOLONIA na 16 listopada 2014 @ 10:24

    JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ MAM 52 LATA W NIEMCZECH PRACOWAŁAM PRZY ZBIORACH PIECZAREK

    • nazywam sie Jadwiga Kacperek mam 41 lat mieszkam w kolobzregu zdrowa podejme prace na cito 506600258 dziekuje