€ do 9 euro/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku kontenerów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 października 2014 21:56

Poszukujemy pracownika fizycznego w Berlinie do rozładunku i załadunku kontenerów i samochodów ciężarowych. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: do 9 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownikowi zostaną przydzielone do wykonywania wszelkie prace fizyczne.
  • Do zadań należeć będzie rozładunek i załadunek kontenerów i samochodów ciężarowych.

Oczekiwania:

  • duża staranność, ostrożność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność dobrego zorganizowania czasu pracy
  • zręczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • praca zmianowa
  • zatrudnienie od zaraz
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi warunkami
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia wyłącznie poprzez poniżej podaną stronę:

expressjobs.pl

ID ogłoszenia: 55054417bfaa24e5

13 komentarzy na “Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech przy rozładunku kontenerów Berlin”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA :MAM ZAMELDOWANIE W BERLINIE POSIADAM PRAWOJAZDY b,c,d,

  2. pracownik fizyczny na 20 października 2014 @ 19:00

    Jestem zainteresowany oferta,nawet od zaraz.
    Prosze o kontakt.

  3. rozładunek kontenerów na 20 października 2014 @ 20:33

    Witam serdecznie. jestem zainteresowany ta oferta pracy, przez 7 lat pracowalem na magazynie przy AGD i RTV. Wiem co to ciężka praca.

  4. Witam serdecznie proszę o rekrutację mojej osoby.
    Jestem dyspozycyjny sumienny gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Posiadam do dyspozycji samochód.
    POZDRAWIAM
    HENRYK DZIWISZ
    TEL 664-377-838

  5. witam serdecznie proszę o rekrutacje mojej osoby.
    Jestem dyspozycjny sumienny i gotowy do pracy i wyjazdu.
    Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
    Dariusz Małachowski
    Tel.661-653-006

  6. Witam Serdecznie prosze o rekrutacje mojej osoby .Jestem prcowity i sumienny,przebywam w Berlinie.+4915213860469

  7. Witam
    Mam doswiadczeniu w zaladunkach i obsludze wozka widlowego. Prosze o kontakt:
    015786301149.

    Karol

  8. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy i mogę zacząć tę pracę od zaraz.To mój nr 665669908

  9. jetem zainteresowany panstwa oferta pracy prosze o kontakt 609 399 193

  10. 663985649 prosze o kontak wyjade nawet dzis

  11. Jestem zainteresowany panstwa oferta juz od 2 stycznia 2015 prosze o kontakt 690 897 487

  12. Jesli jeszcze aktualne to prosze o kontakt na mail zomboy1986r@wp.pl mieszkam w berlinie od kilku lat , mam mieszkanie, prawo do pracy, ubezpieczenie itd, pracowalem na roznego rodzaju budowach i wiem co to ciezka praca fizyczna , mam 29 lat , pizdrawiam

  13. Arkadiusz na 10 lutego 2015 @ 10:12

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Pracowałem w Holandii przy akordowym rozładunku kontenerów. Telefon kontaktowy:504724094