€ 8,50/h

Berlin, magazynierzy do pracy w Niemczech z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin / Neuseddin
  • Opublikowany: 6 maja 2016 03:00

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Berlinie na magazynie przy składaniu i pakowaniu towaru.

Job AG, niemiecka agencja rekrutacyjna z siedzibą w Berlinie, dla swojego klienta w NEUSEDDIN poszukuje

PRACOWNIKÓW DO PRACY W MAGAZYNIE

Zadania:
– składanie i pakowanie towaru
– praca przez 6 dni w tygodniu,
– praca na dwie zmiany

Wymagania:
– podstawowa znajomość języka niemieckiego,
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– mile widziane 3-5-osobowe grupy, wpsolnie dojezdzajace do pracy

Oferta:
– stała niemiecka umowa o pracę,
– stawka powyżej taryfy,
– gwarancja pracy przez cały rok,
– darmowy firmowy kurs języka niemieckiego,
– doradztwo dla spraw pozazawodowych (odpowiedzi na pisma, dokumenty, itp.)

OFERTA KIEROWANA JEST WYLACZNIE DO OSOB Z WLASNYM ZAKWATEROWANIEM LUB CODZIENNIE DOJEZDZAJACYCH DO PRACY

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę o przysłanie swojego CV WYŁĄCZNIE W JĘZYKU NIEMIECKIM na adres: karolina.matros@job-ag.com

ID ogłoszenia: 47357289c2bcb80b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez karolina.matros@job-ag.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez karolina.matros@job-ag.com »