€ od 8,50 euro brutto/h

Berlin dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz dla par produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 4 maja 2015 21:02

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie na produkcji czekolady od zaraz dla par. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego od zaraz w fabryce wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka godzinowa od 8,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej jest dbanie o odpowiednią jakość produkcyjną tak aby uzyskać wymaganą konsystencję czekolady.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za obsługę maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przestrzeganie zasad BHP oraz tych które panują w fabryce
  • dokładność, precyzyjność
  • ostrożność
  • dynamiczne tempo pracy
  • brak uczuleń i alergii, praca w użyciem gumowym rękawiczek

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckim prawem pracy
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • umowa podpisana zostanie na 3 miesiące, po upływie tego czasu pracodawca może zaproponować przedłużenie dla najlepszych pracowników
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres e-mail:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Produkcja czekolady, Berlin″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-czekolady/

ID ogłoszenia: 8745547b1e2c3ee3

2 komentarze na “Berlin dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz dla par produkcja czekolady”

  1. krystian na 7 maja 2015 @ 20:33

    Witam jestem zainteresowany pracą w owej produkcji, dostępnosć od końca maja, bardzo proszę o kontakt 513 107 069 badz email krystian09112@interia.pl

  2. jestem zainteresowany wasza oferta wraz z szwagrem chcielibyśmy podiac prace w waszej firmie pracowalysmy już wiele razy przy pakowaniu za granica mamy doswiadczenie prosimy o kontakt 609233929