€ 8,19 /h plus dieta- 200 euro i dodatki zmianowe

Bawaria praca w Niemczech przy pakowaniu i komisjonowaniu na magazynie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria,
  • Opublikowany: 17 października 2013 20:08

Magazyn z Bawarii poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu, zbieraniu zamówień i komisjonowaniu. Wymagane jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz, komisjoner

Miejsce: Bawaria, Niemcy

Płaca: 8,19 /h plus dieta- 200 euro i dodatki zmianowe

Zadania:

  • Praca na magazynie polegać będzie na zbieraniu zamówień. Do zadań należeć będzie pakowanie i komisjonowanie towarów.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu oraz komisjonowaniu
  • silna motywacja do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • praca w młodym zespole
  • wynagrodzenie w wysokości 8,19 euro godzina z dietą- 200 euro oraz dodatkami
  • istnieje możliwość pracy w nadgodzinach

Aplikacja:
Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerami telefonów:
721556681 lub 508250297

źródło: http://www.praca4u.net/pakowaczkomisjoner-id195601.html

ID ogłoszenia: 11525fe6feb6b34

1 odpowiedź na “Bawaria praca w Niemczech przy pakowaniu i komisjonowaniu na magazynie”

  1. Martyna ,Maciej na 18 października 2013 @ 14:46

    Witam!
    Posiadamy doświadczenie na tym stanowisku w NIemczech jak i w Polsce.Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz i posiadamy własne auto.
    Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedz!