Bagażowy na lotnisku fizyczna Praca w Niemczech (Monachium)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2013 18:39

Renomowana Niemiecka Firma transportowa poszukuje osób w charakterze Bagażowy na lotnisku z językiem niemieckim. Fizyczna Praca w Niemczech w Monachium.

Stanowisko: Bagażowy na lotnisku
Miasto: Monachium

Zadania:
Osoba którą przyjmiemy do pracy na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za załadunek i rozładunek bagaży, oraz będzie zobligowana do wykonywania innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym do podjęcia pracy jest dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie- przed podjęciem pracy kandydat musi przejść i zaliczyć szkolenie w języku niemieckim!
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywację do pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • duże chęci do pracy i rzetelności
  • wykształcenie przynajmniej zasadnicze zawodowe

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę
  • zatrudnienie w renomowanej firmie ze stabilną sytuacją na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania- pracodawca dopłaca do mieszkania przez pierwsze 4 miesiące w celu lepszego zaaklimatyzowania
  • szkolenie po którym można przystąpić do wypełniania swoich obowiązków

Aplikacja:
CV prześlij na adres: email: praca.niemcy@workservice.pl
Źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/bagazowy-na-lotnisku-1964733.html

ID ogłoszenia: 63520b81cb35841