€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech kierowca kat.B (Regensburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Regensburg
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:46

Poszukujemy kierowców z kat.B do firmy kurierskiej z Regensburg. Oferta pracy w Niemczech dla dostawców paczek ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Kierowca, dostawca paczek

Miasto: Regensburg

Zadania:

  • Praca kierowcy/ doręczyciela paczek polegać będzie na rozwożeniu towarów w przydzielonym rejonie miasta.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w jeździe samochodem dostawczym -3,5 t
  • wykazywanie się wysoką kulturą
  • dobra znajomość języka niemieckiego- umożliwiająca swobodną rozmowę
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • duża motywacja do podjęcia pracy
  • punktualność
  • gotowość podjęcia pracy od pon-pt

Oferujemy:

  • umowę początkowo na okres próbny- następnie na czas nieokreślony
  • szkolenie umożliwiające podjęcie pracy
  • bardzo dobre zatrudnienie

Aplikacja:

  • Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres: christokor@t-online.de

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/kurier-kierowcadoreczyciel-paczek-2017467.html

ID ogłoszenia: 293522c4b95f39d3