€ do uzgodnienia

Aktualne ogłoszenie: praca Niemcy dla ślusarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 26 września 2013 00:01

Aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowisko ślusarz. Możliwość podjęcia pracy przy montażu konstrukcji stalowych, na budowie, produkcji, przy spawaniu części.

Agencja Pracy Koncepcja. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.

Stanowisko: Ślusarz

Jeśli szukasz STABILNEGO ZATRUDNIENIA u WIARYGODNEGO PRACODAWCY

Obowiązki:
• Ślusarka budowlana, ślusarka warsztatowa
• Produkcja i montaż konstrukcji stalowych
• Prace ślusarskie z wykorzystaniem technik spawania
• Praca na budowach jak i w zakładach produkcyjnych
• Spawanie części i elementów konstrukcyjnych
• Praca przy fasadach stalowych, aluminiowych, szklano – aluminiowych

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość rysunku technicznego
• Aktualne certyfikaty spawalnicze
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM,
język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
• Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Oferta pracodawcy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Wynagrodzenie 16,00 – 17,00 euro brutto/godz.
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, płatne ok. 400 euro/ miesiąc
• Zagwarantowanie narzędzia do pracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
Prosimy przesyłać na adres email:
Slusarz@koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 105523ddda840e34