€ 5 euro netto

Aktualna praca Niemcy robotnik gospodarczy dla par w rolnictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:22

Poszukiwani pracownicy fizyczni do gospodarstwa rolniczego. Aktualna oferta pracy w Niemczech w rolnictwie skierowana dla par. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Robotnik Gospodarczy

Miejsce: Niemcy

Zarobki: 5 euro netto

Praca preferowana dla par – małżeństwa, rodzeństwa, znajomi

Zadania:

  • Praca polega na wykonywaniu zajęć w gospodarstwie rolnym.
  • Do obowiązków należeć będzie praca w chlewie przy zwierzętach hodowlanych.
  • Wykonywanie prac polowych, przy tym również obsługa traktora i innych maszyn
  • Wiele prac pomocniczych wynikających z prowadzenia gospodarstwa

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • posiadanie prawa jazdy
  • doświadczenie- prosimy opisać w CV

Oferta:

  • Zakwaterowanie i wyżywienie w gospodarstwie.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z następującymi informacjami:

  • opis doświadczenia
  • możliwy termin wyjazdu

przesłać na adres: praca.niemcy2013@wp.pl z dopiskiem „Rolnictwo”

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/robotnik-gospodarczy-mile-widziane-pary-malzenstwa-rodzenstwo-itp-2056331.html

ID ogłoszenia: 5515251d3d358f08