€ 12 euro netto/h

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców-murarza na budowie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 11:39

Oferujemy pracę w Niemczech na budowie na stanowisko murarz – tynkarz. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków przy stawianiu ścian oraz montażu regipsów. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę

Obowiązki:

  • prace przy wylewkach, stawianiu ścian
  • tynkowanie, szpachlowanie
  • montaż płyt kartonowo gipsowych
  • montaż dociepleń
  • przygotowanie sobie niezbędnych materiałów i narzędzi oraz podłoża do pracy

Oczekiwania:

  • posiadanie działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na stanowisku tynkarza
  • obowiązkowość, fachowość
  • samodzielne wykonywanie zadań
  • umiejętność współpracy
  • atutem będą osoby które aktualnie mieszkają w Lipsku lub okolicach

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bycie w stałym kontakcie z polskojęzycznym opiekunem
  • bezpłatna pomoc w przygotowaniu dokumentów
  • pomagamy znaleźć kwaterę
  • wsparcie na miejscu
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesłać drogą mailową na adres:

  • pracaniemcy@irkl.pl

Warunkiem niezbędnym jest dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23bbme/

ID ogłoszenia: 23554eedaddde1e9