€ 8,5 euro brutto/h

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla kobiet Schwerin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwerin
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 15:21

Zatrudnimy dwie kobiety do fizycznej pracy w Niemczech w charakterze sprzątaczki. Aktualne ogłoszenie zatrudnienia w Schwerin przy sprzątaniu biur dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Zarobki: 8,5 euro brutto/h

Lokalizacja: Schwerin

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w biurach w Schwerin.
  • Do zadań należeć będzie utrzymywanie porządku, sprzątanie toalet, miejsc ogólnodostępnych, odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, wynoszenie śmieci oraz inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej podstawowa- zależy nam na minimalnej zdolności komunikacji w tym języku
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • dobra kondycja fizyczna
  • Możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech

Oferta:

  • Zarobki w wysokości: 8,5 euro brutto/h
  • zapewnione 40 lub więcej godzin pracy w tygodniu
  • pracodawca organizuje bezpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: mail-rekrutacja@web.de

źródło:

ID ogłoszenia: 80652f36ee3b971e

1 odpowiedź na “Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu dla kobiet Schwerin”

  1. PODOBNO TO KOBIETY SĄ DYSKRYMINOWANE!!!!!!!!!!!!!!!! ????????????
    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Kilka słów o mnie.
    Jestem osobą komunikatywną, ambitną, lubię pracowac i jestem w pełni dyspozycyjny. Biorąc pod uwagę sumienność i dokładność to jak najbardziej jestem właśnie tą osobą, której Państwo poszukujecie. Rzetelność to moje drugie imię, nie lubię fuszerek, jak coś robię to musi to być zrobione jak się należy. Bardzo lubię wszelkie prace majsterkowania (większość prac w domu wykonuję sam i jestem z tego dumny!). Lubię poznawać nowe prace, jest to dla mnie wyzwanie,ostatnio pracowałem jako pomocnik dekarza , praca mi się podobała, oprócz stawki. Jestem otwarty na wszelkie propozycje pracy i ewentualnego dokształcania kierunkowego jeżeli zajdzie taka potrzeba.
    Z językiem jest mały kłopot, więcej rozumiem niż mówię, ale cały czas nad tym pracuję.
    Jeżeli te cechy są da Państwa wartością, to proszę o pozytywną opinie w stosunku do mojej rekrutacji.
    Moje namiary tel. +48 693855705, lub meil miron64@vp.pl .
    Oczekuję na odpowiedź, z pozdrowieniami miron64