Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej dostajemy od Państwa w związku z korzystaniem z naszego portalu ogłoszeniowego.

1. Czemu skasowaliście mój komentarz?

– być może zawierał on wulgaryzmy, nie wnosił nic do dyskusji lub zawierał treści będące atakiem na ogłoszeniodawcę lub innego uczestnika dyskusji

2. Czemu moje ogłoszenie nie zostało zaakceptowane?

– być może zawierało ono rażące błędy ortograficzne, było napisane z „CAPS LOCKIEM”, lub nie starannie

– możliwe, że zostało dodane to samo ogłoszenie kilkukrotnie (duplikaty ogłoszeń nie są publikowane)

3. Co zrobić, żeby moje ogłoszenie zostało zaakceptowane?

– postaraj się napisać je starannie z poszanowaniem ortografii i interpunkcji

– dodaj odpowiedni tytuł adekwatny do ogłoszenia (w tytule powinno znaleźć się jakiej pracy dotyczy ogłoszenie i w jakim kraju).

– jedno zdanie to za mało, napisz w kilku zdaniach jakiej pracy szukasz, gdzie, jakie masz doświadczenie itd.

– dodaj zdjęcie, które pozwoli Ci wyróżnić ofertę – nie musi to być koniecznie zdjęcie osoby, może być to grafika bardziej poglądowa

– pamiętaj żeby odpowiednio otagować swoje ogłoszenie ma to duże znaczenie w działalności portalu (przykłady tagów: szukam pracy, praca w Norwegii, zbiory Norwegia, praca od zaraz, praca wakacyjna)

– ogłoszenie musi posiadać unikaną treść, która nie była opublikowana wcześniej na żadnym serwisie internetowym

4. Czy ogłoszenia znajdujące się na portalu są weryfikowane przez administrację?

– Nie mamy takiej możliwości, aby weryfikować ogłoszenia dodawane na naszym portalu. Ponieważ ogłoszenie może dodać każdy, to w gestii pracownika leży uważanie na podejrzane ogłoszenia. Z naszej strony polecamy zapoznać się z artykułem dotyczącym podejrzanych ofert pracy za granicą.

5. Znalazłem podejrzane ogłoszenie, które wygląda na próbę oszustwa, co mam zrobić?

– jeśli znalazłeś/aś takie ogłoszenie proszę – daj nam znać poprzez formularz kontaktowy, przeanalizujemy je i zdecydujemy co z nim zrobić (usuniemy lub oznakujemy jako ogłoszenie będące potencjalna próbą oszustwa)

6. Jak mogę usunąć swoje konto oraz wszystkie ogłoszenia?

– ponownie prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza, w treści proszę podać swój login oraz email przypisany do konta oraz napisać, że chcą państwo wskazane konto usunąć z naszego serwisu

7. Dodałem ogłoszenie, ale nie chcę żeby już było widoczne na portalu, co mam zrobić?

– zaloguj się na swoje konto, w prawym górnym rogu kliknij zakładkę „Moja tablica”, powinna pojawić się lista dodanych z tego konta ogłoszeń. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się ikonka pauzy – naciśnij ją – w ten sposób wyświetlanie oferty zostanie wstrzymane.

8. Jak długo czeka się na akceptację ogłoszenia przez moderatora?

– Zwykle trwa to nie dłużej niż 24h, jednak z pewnych przyczyn czas publikacji może się wydłużyć. Jeśli ogłoszenie nie zostało opublikowane w ciągu 72h prawdopodobnie nie spełnia naszych wytycznych jakościowych. Wówczas prosimy o zapoznanie się z regulaminem i ponowne dodanie oferty zgodnie z wytycznymi.

9. Czy moje dane są bezpieczne?

– nie udostępniamy nikomu żadnych danych naszych użytkowników, hasła do konta są kodowane (klucz 128 bitowy – md5)

– jedynym zagrożeniem może być upublicznienie danych wrażliwych w komentarzu przez samego użytkownika

10. Jak mogę aplikować na konkretną ofertę?

Jeśli w treści oferty ogłoszeniodawca nie podaje adresu email, lub dokładnego sposobu aplikowania należy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w każdym ogłoszeniu nad mapką – odnośnik zatytułowany „kontakt”

11. Mam inne pytanie, gdzie mogę je zadać?

– Pytanie, na które nie ma powyżej odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzu, lub przesłać je za pomocą formularza kontaktowego

4 komentarze na “FAQ”

  1. Witam.Jestem zainteresowany podjeciem pracy.Mam 27 lat,pracowalem na podobnych stanowiskach.Prosze o katakt.Pozdrawiam.

  2. michalgdak na 31 lipca 2013 @ 13:37

    Witam!Jestem zainteresowany wasza oferta pracy! Pracowalem juz w polu przy warzywach! Mam 29 lat! Prosze o kontakt gg 1721661

  3. bozenaadamska na 14 stycznia 2014 @ 10:20

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Posiadam prawo jazdy i swój samochód.Jestem uczciwy i solidny.Mam silną motywację i chęć wyjazdu od zaraz.Pracowałem już wcześniej za granicą.Proszę o kontakt e mail bozenaadamska@wp.pl Pozdrawiam Mirek.

  4. witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy i bardzo mam bardzo silną motywację i Chęć wyjazdu od zaraz wraz z moją Zoną bardzo proszę o kontakt pod tym adresem zdzislaw.zielinski2@wp.pl lub tel 0048796019465 z góry bardzo dzienkuje i pozdrawiam Zdzisław.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.